Profil spoločnosti

Spoločnosť

Firma POLYGRAF PRINT, spol. s r.o. je zameraná na výrobu knižných publikácií. Súčasťou našej spoločnosti je vydavateľstvo Kalendárium. Robíme tvrdé väzby, mäkké väzby a špeciality ako flexo, špirály. Firma zamestnáva 220 pracovníkov. Personál je kvalifikovaný, pravidelne školený a jazykovo zdatný. Organizačne sme členení na obchodný, výrobný, marketingový a ekonomický úsek.

Export

80% našich produktov je určených na export. Najmä do Nemecka, Francúzska, Českej Republiky, Poľska ale prakticky do celej Európy a zámoria.

Výroba a používané materiály

Máme non-stop prevádzku a moderné tlačové stroje. V apríli tohoto roka sme sa rozšírili o novú linku určenú na mäkkú knižnú väzbu. Na výrobu používame špičkový materiál. Papier nakupujeme u renomovaných výrobcov z Európy, ktorí sú väčšinou držiteľmi certifikátu FSC. Z farieb používame jednu z najúspešnejších značiek na trhu Hubergroup, ktoré sú neustále testované a vyrábané technológiou Inkredible.

Snažíme sa ponúknuť kompletný servis pod jednou strechou. Spolupracujeme s viacerými renomovanými špeditérmi a každý zákazník si u nás nájde svojho komunikačného partnera v jazyku, ktorý si zvolí.

Zdieľajte nás cez

POLYGRAF PRINT spol. s r.o. | Zdieľajte nás cez Facebook
POLYGRAF PRINT spol. s r.o. | Zdieľajte nás cez Twitter
POLYGRAF PRINT spol. s r.o. | Zdieľajte nás cez Mail
🍪