Vyberte si z ponuky

Tlač

Na oddelení tlače disponujeme nasledujúcimi tlačovými strojmi:

  • Heidelberg Speedmaster CX 102-5 L,   5-farebný tlačový stroj s funkciou Push to Stop
  • Heidelberg Speedmaster SM 102-8-P, 8-farebný tlačový stroj s obracacím zariadením
  • Heidelberg Speedmaster SM 102-10, 10-farebný tlačový stroj s obracacím zariadením

Ofsetový stroj Heidelberg Speedmaster CX 102-5 L s funkciou Push to Stop s maximálnym formátom hárku 720 x 1020 mm pri maximálnej rýchlosti 16 500 hárkov za hodinu umožňuje inovatívnu ofsetovú tlač. Inteligentná kontrola, takisto vysoký stupeň automatizácie ofsetového tlačového stroja zaisťujú, že prevádzka je pohodlná, komplexne riadená, so stabilnými procesmi. Časy zostavenia sú výrazne minimalizované, znížený je odpad a spotreba energie. Zvýšený výkon umožňuje spracovávať objednávky rýchlejšie.Stroj udržuje farby ostré a brilantné, pretože nepreniknú prírodným papierom. Heidelberg Speedmaster CX 102-5 L je ideálnym riešením pre rýchle ďalšie spracovanie povrchovou úpravou disperznými lakmi. Navyše existuje možnosť klimaticky neutrálnej tlače, pretože ofsetová tlač sa môže uskutočniť 100% CO2-neutrálne. To môže ušetriť až 90 percent energie. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že vytlačené listy budú suché a a môžu byť okamžite spracované. Dlhé časy schnutia sú vecou minulosti.

Ofsetový stroj Heidelberg Speedmaster SM 102-8-P je 8-farebný tlačový stroj s obracacím zariadením s maximálnym formátom hárku 720 x 1020 mm pri maximálnej rýchlosti 13.000 hárkov za hodinu. Potlačí hárky papierov až do hrúbky 0,8 mm. Má moderný patentovaný riadiaci systém založený na najnovšej platforme s decentralizovaným riadením náhonu pre nakladač, tlačové jednotky a vykladač. Riadiace informácie sa prenášajú prostredníctvom technológie CANbus.

Ofsetový stroj Heidelberg Speedmaster SM 102-10 je 10-farebný tlačový stroj s obracacím zariadením s kapacitou 12 000 hárkov za hodinu, maximálny formát hárku je 720 x 1020 mm.
 

Zdieľajte nás cez

POLYGRAF PRINT spol. s r.o. | Zdieľajte nás cez Facebook
POLYGRAF PRINT spol. s r.o. | Zdieľajte nás cez Twitter
POLYGRAF PRINT spol. s r.o. | Zdieľajte nás cez Mail
🍪